Kupayı kaldırdığımızda yanımızda olacak en büyük destekçimiz yoksa siz misiniz?

KUPAYI KALDIRDIĞIMIZDA YANIMIZDA OLACAK EN BÜYÜK DESTEKÇİMİZ YOKSA SİZ MİSİNİZ?

Burhaniye Satranç Spor Kulübü, Türkiye Satranç Birinci Ligi'nden, İş Bankası Satranç Süper Ligi'ne yürüyecek yol arkadaşı arıyor
Burhaniye Satranç Spor Kulübü, Türkiye Satranç Birinci Ligi’nden, Türkiye İş Bankası Satranç Süper Ligi’ne yürüyecek yol arkadaşı arıyor

Türkiye Satranç Federasyonu, 2018 – 2019 sezonunda Burhaniye Satranç Spor Kulübünün, Türkiye Satranç Birinci Ligi’nde yarışmak için gereken hazırlıkları yapmasını istedi.

Burhaniye Satranç Spor Kulübü Başkanı, Dr. Birgi Tuna yaptığı açıklamada; “17 Haziran 2019 tarihinde sona erecek transfer dönemi ve araya girecek olan Şeker Bayramı nedeniyle sıkışık bir takvim bizi bekliyor. Kulübümüzün Teknik Direktörü GM Dragan Solak, takımı kuruyor. Belirlediği isimlerle görüştü. Bir çoğundan olumlu dönüş aldık. Gereken bütçeyi bulmak da bize düşüyor. Amacımız Türkiye İş Bankası Süper Ligi’ne şampiyon olarak yükselmek. Bu yolda bizimle birlikte daima bir adım önde diyecek yol arkadaşları arıyoruz. 28 Temmuz’da Birinci Lig kupa töreninde sponsorlarımızla birlikte bir şenlik yaşamaya hazırlanıyoruz. Ekonomik sorunların gündemin en önünde yer aldığı bu dönemde küçük bütçelerle büyük işler başarmak isteyenler bizimle iletişime geçebilir” dedi.

Forma çalışmalarını da tamamladıklarını belirten Dr. Birgi Tuna, forma reklam alanlarının belirlendiğini ve bu alanlara reklam vermek isteyenlerle de görüşmelere başladıklarını belirtti.

Yorumlarınız

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.