Burhaniye Satranç Spor Kulübü 5. Turnuvası 28 – 29 Kasım tarihlerinde oynanacak…

satranç_burhaniye_kulüp_logo_son

Burhaniye Satranç Spor Kulübü 2015 – 2016 sezonunun ikinci, kulübün 5. turnuvasını Ayvalık Körfez Taksi sponsorluğunda düzenliyor. İskele Mahallesi Muhtarlık Binasındaki yeni yerinde düzenlenecek turnuva her zamanki gibi 3 kategoride yapılacak. Kategorilerinde ilk üç dereceye giren Kadın ve Erkek sporculara Kupa ve Madalya verilecek olan turnuvada, yine her yaş kategorisinden birincilere de ayrıca madalya verilecek.

Minikler kategorisine 01.01.2009 ve 31.12.2010 arası doğumlular katılabilecek. Minikler Kategorisi en çok 30 sporcu olmak üzere tek kategoride, yarıştırılmaksızın oynatılacak. Bu kategoride turnuvanın hiçbir aşamasında sıralama asılmayacak. Turnuva sonuçları Türkiye Satranç Federasyonu’na gönderilecek ancak UKD hesaplamalarında kullanılmayacak. Bu kategoride oyun temposu 25 dk + 10 sn eklemeli (“Fisher” Rapid) olarak belirlenmiştir. Katılan tüm sporcular turnuvanın bütün turlarına katılmış olmak kaydıyla Altın Madalya ile ödüllendirilecektir.

MİNİKLER KAYIT SAYFASI

Küçükler kategorisinde 01.01.2006 ve 31.12.2008 arası doğumlular katılabilecek. Küçükler Kategorisi de en çok 30 sporcu ile sınırlıdır. Bu kategoride oyun temposu 30 dk + 30 sn eklemeli olarak belirlenmiştir. Genel sıralamaya göre ilk üç dereceye giren erkek ve kız oyunculara kupa ve madalya verilirken bu kategoride, ayrıca 2007, 2008, 2009 doğumluların en iyi erkek ve en iyi kız oyuncularından ilk üç dereceye giremeyenlere de madalya verilecek.

KÜÇÜKLER KAYIT SAYFASI

Açık kategoride, yaş sınırı bulunmamaktadır. Küçükler kategorisine katılım hakkı bulunanlar da dilerlerse Açık kategoride yarışabilecektir. Bu kategoride de oyun temposu 45 dk + 30 sn eklemeli olarak belirlenmiştir. Açık Kategoride de genel sıralamada ilk üçe giren kadın ve erkek sporculara kupa ve madalya verilirken, her yaş kategorisinden kendi yaş grubunda birinci olduğu halde genel sıralamada ilk üç dereceye giremeyenlere ayrıca madalya verilecek.

AÇIK KATEGORİ KAYIT SAYFASI

Turnuva 2015 – 2016 sezonuna ait olduğu için sporcuların 2014 – 2015 yılı vizeleri sona ermiş olacaktır. Bu durumdaki sporcuların vize işlemleri Turnuva Direktörlüğü tarafından yapılabilecektir. 16 yaş üstü sporcuların vize işlemleri 20 TL karşılığı TSF Lisans Bilgi Sistemi üzerinden yapılmaktadır. Dileyen sporcular vize işlemlerini http://kampanya.tsf.org.tr/ adresinden kendileri de yapabilirler.

YÖNERGE

Yorumlarınız

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.