Burhaniye Satranç Spor Kulübü IV. Satranç Turnuvası 5 ve 6 Eylül 2015 tarihlerinde oynanacak…

satranç_burhaniye_kulüp_logo_son Burhaniye Satranç Spor Kulübü 2015 – 2016 sezonuna başlıyor. İskele Mahallesi Muhtarlık Binasındaki yeni yerinde düzenlenecek turnuva 3 kategoride yapılacak.

Minikler kategorisine 01.01.2010 ve 31.12.2011 arası doğumlular katılabilecek. Minikler Kategorisi en çok 30 sporcu olmak üzere tek kategoride, yarıştırılmaksızın oynatılacak. Bu kategoride turnuvanın hiçbir aşamasında sıralama asılmayacak. Turnuva sonuçları Türkiye Satranç Federasyonu’na gönderilecek ancak UKD hesaplamalarında kullanılmayacak. Bu kategoride oyun temposu 15 dk + 30 sn eklemeli olarak belirlenmiştir. Katılan tüm sporcular turnuvanın bütün turlarına katılmış olmak kaydıyla Altın Madalya ile ödüllendirilecektir.

MİNİKLER KAYIT SAYFASI

Küçükler kategorisinde 01.01.2007 ve 31.12.2009 arası doğumlular katılabilecek. Küçükler Kategorisi de en çok 30 sporcu ile sınırlıdır. Bu kategoride oyun temposu 45 dk + 30 sn eklemeli olarak belirlenmiştir. Genel sıralamaya göre ilk üç dereceye ve en iyi kız oyuncuya madalya verilirken bu kategoride, ayrıca 2007, 2008, 2009 doğumluların en iyi erkek ve en iyi kız oyuncularına da madalya verilecek.

KÜÇÜKLER KAYIT SAYFASI

Açık kategoride, yaş sınırı bulunmamaktadır. Küçükler kategorisine katılım hakkı bulunanlar da dilerlerse Açık kategoride yarışabilecektir. Bu kategoride de oyun temposu 45 dk + 30 sn eklemeli olarak belirlenmiştir.

AÇIK KATEGORİ KAYIT SAYFASI

Turnuva 2015 – 2016 sezonuna ait olduğu için sporcuların 2014 – 2015 yılı vizeleri sona ermiş olacaktır. Bu durumdaki sporcuların vize işlemleri Turnuva Direktörlüğü tarafından yapılabilecektir. 16 yaş üstü sporcuların vize işlemleri 20 TL karşılığı TSF Lisans Bilgi Sistemi üzerinden yapılmaktadır. Dileyen sporcular vize işlemlerini http://kampanya.tsf.org.tr/ adresinden kendileri de yapabilirler.

Burhaniye Satranç Spor Kulübü 4. Satranç Turnuvası – Yönerge

Yorumlarınız

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.