Burhaniye Küçükler İlçe Birinciliği Tamamlandı

DSCF0142DSCF0146DSCF0123
2001-2006 yılları arası doğumlu toplam 102 sporcunun katıldığı Burhaniye Küçükler İlçe Birinciliği tamamlandı.

Satranç sporcularımız toplam 3 kategoride yarıştı.

Her kategoride ilk üçe giren sporculara madalya verildi.

Tüm sporcularımıza ve onları yetiştiren değerli öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

Burhaniye Satranç İlçe Temsilciliği

1. GÜN SONUÇLARI

2001 – 2002 Doğumlular

2003 Doğumlular

2004 – 2005 – 2006 Doğumlular

TÜM SONUÇLAR

DSCF0020

2006 DOĞUMLULAR

1. ALİ NİHAT BEKİT

2. HASAN ANIL TEPE

3. AZRA OKAY

DSCF0021

2005 DOĞUMLULAR

1. FURKAN KOLKOPARAN

2. BİLAL EREN YAVUZ

3. AHMET HALİL ÇAKICI

DSCF0022

2004 DOĞUMLULAR

1. KEMAL ATA TİBUKOĞLU

2. BERKAY ERENOĞLU

3.YASİN ARDA TEKGÖZ

DSCF0023

2003 DOĞUMLULAR

1. BEDİRHAN KOLKOPARAN

2. AYBERK GÖKER ÜNEŞ

3. ŞEVVAL BİLMEZ

DSCF0024

2002 DOĞUMLULAR

1. BERK ATEŞ

2.GİZEM ÖZDEMİR

3. GÜRSEL GÖKÇE YAVAŞÇA

DSCF0025

2001 DOĞUMLULAR

1. FEYZULLAH AKKENT

2. SEFER CAN TAŞCI

3. MELİH COŞĞUN

BİRLEŞTİRİLMİŞ KATEGORİLERE GÖRE SIRALAMA:

2012 – 2013 KÜÇÜKLER BURHANİYE İLÇE ŞAMPİYONASI
 2004-2005-5006 DOĞUMLULAR
Final sira
Sira SNo. isim Rtg FED Puanlar BH.
1 1 KOLKOPARAN FURKAN 1111 TUR 5 14
2 26 TİBUKOĞLU KEMAL ATA 0 TUR 5 12
3 12 ERENOĞLU BERKAY 0 TUR 4 15
4 21 TEKGÖZ YASİN ARDA 0 TUR 4 14
5 29 YAVUZ BİLAL EREN 0 TUR 4 14
6 32 ÇAKICI AHMET HALİL 0 TUR 4 10½
7 37 ŞENER BAŞAR 0 TUR 11
8 9 DİNÇER BUĞRA 0 TUR 3 14
13 FERHATOĞLU YAVUZ SELİM 0 TUR 3 14
10 2 ALAN YAĞMUR 0 TUR 3 14
16 KALAY ŞAHİN ARCA 0 TUR 3 14
12 7 BİLGİN DERİN 0 TUR 3 13
13 3 ATEŞ SARP 0 TUR 3 13
14 19 KÖNEN ERDEM 0 TUR 3 12
15 30 YENER KAAN YÜKSEL 0 TUR 3 10
35 ÖZGÜN METEHAN 0 TUR 3 10
17 27 YAKIN AYBERK 0 TUR 3
18 31 YILMAZ AYŞE PELİN 0 TUR 3 9
19 28 YARDIMCI NECATİ ERTUĞRUL 0 TUR 3
20 4 AYDEMİR BURAK 0 TUR 2 15
21 15 GÜRASLAN YUSUF UTKU 0 TUR 2 12½
22 6 BEKİT ALİ NİHAT 0 TUR 2 11½
23 25 TÜRK AYTUĞ 0 TUR 2 11
24 36 ŞENER BAHA 0 TUR 2 11
25 18 KORUCU RABİA SUDE 0 TUR 2 10½
26 10 ERDEN ALP 0 TUR 2 10
27 5 AYDEMİR HAKİKAT AYSENA 0 TUR 2
28 17 KARABİYIK AZRASU 0 TUR 2 9
29 14 GÜNER MİTHAT 0 TUR 11½
30 24 TUNA ELİF 0 TUR 8
31 8 DEĞİRMENCİ HANDE 0 TUR 1 12
32 34 ÖZ NEHİR 0 TUR 1 10½
33 11 ERDOĞAN SELİN 0 TUR 1 10½
34 23 TEPE HASAN ANIL 0 TUR 1 9
35 33 ÇAVUŞOĞLU BERRİN 0 TUR 1 8
36 20 OKAY AZRA 0 TUR ½
37 22 TEMİR BERKAY 0 TUR 0
Program Swiss-Manager © by DI.Heinz Herzog Gelistirilmis ve haklari mahfuzdur, 1230 Vienna Joh.Teufelg.39-47/7/9,
e-posta:h.herzog@swiss-manager.at,homepage http://swiss-manager.at, Kullanici:Turkish Chess Federation, 25.07.2012
2012 – 2013 KÜÇÜKLER BURHANİYE İLÇE ŞAMPİYONASI
 2003 DOĞUMLULAR
Final sira
Sira SNo. isim Rtg FED Puanlar BH.
1 1 KOLKOPARAN BEDİRHAN 1269 TUR 5 14
2 33 ÜNEŞ AYBERK GÖKER 0 TUR 4 14½
3 3 BİLMEZ ŞEVVAL 1081 TUR 4 13½
4 2 AÇIKGÖZ İREM 1081 TUR 4 13
5 4 AKDENİZ OĞUZHAN 0 TUR 4 12
6 32 ÖZDEM GÖRKEM 0 TUR 4 11
34 İDİZ İZZET 0 TUR 4 11
8 30 ÇELİK TARIK BUĞRA 0 TUR 12
9 17 ERDOĞDU MUSTAFA EROL 0 TUR 3 15½
10 11 BAYDEMİR MEHMET AKİF 0 TUR 3 13
11 22 KARABIYIK HAKAN 0 TUR 3 12½
12 29 ÇAKAR SERKAN 0 TUR 3 12
13 19 EROL BEGÜM 0 TUR 3 12
14 24 KÖROĞLU ÖZLEM 0 TUR 3 11
15 27 YAKIN AGAH 0 TUR 3 10½
16 23 KÖKEN ÖZGÜR BARAN 0 TUR 3 10
17 13 DEMİREZEN EMİR 0 TUR 13½
18 6 ALGÜL TOLGA 0 TUR 2 14½
19 14 DURU BEYZA 0 TUR 2 11½
20 7 ARACI İREM 0 TUR 2 10½
21 12 DABAK BURAK FURKAN 0 TUR 2 10½
22 25 ORMANCI BEGÜM 0 TUR 2 10½
23 31 ÇETİNDAĞ DENİZHAN 0 TUR 2 10
24 21 GÜÇLÜ ZEYNEP ŞEVVAL 0 TUR 2
25 15 DUYAR İSMAİL ALP 0 TUR 2
26 26 PAYZA BERKAY 0 TUR 2 9
27 10 AYDIN EBRU 0 TUR 2
28 9 ASLANÖZ ESRA 0 TUR 1 12
29 5 ALBAY AHMET OZAN 0 TUR 1 11
30 20 GAYBERİ YAMAN 0 TUR 1 10½
31 28 YILDIZKAYA BORA 0 TUR 1
32 8 ARICI ÖZLEM 0 TUR 1
33 18 ERDOĞMUŞ GAMZE 0 TUR 0 11
34 16 ELMASCIOĞLU İREM 0 TUR 0 10½
Program Swiss-Manager © by DI.Heinz Herzog Gelistirilmis ve haklari mahfuzdur, 1230 Vienna Joh.Teufelg.39-47/7/9,
e-posta:h.herzog@swiss-manager.at,homepage http://swiss-manager.at, Kullanici:Turkish Chess Federation, 25.07.2012
2012 – 2013 KÜÇÜKLER BURHANİYE İLÇE ŞAMPİYONASI
 2001 – 2002 DOĞUMLULAR
Final sira
Sira SNo. isim FED Puanlar BH.
1 3 AKKENT FEYZULLAH TUR 5 12½
2 5 ATEŞ BERK TUR 4 14
3 22 TAŞCI SEFER CAN TUR 4 11
4 11 COŞĞUN MELİH TUR 14½
5 4 ANIK BARAN TUR 13½
6 26 ÇAPARLIOĞLU İLKAY TUR 13
7 25 YAŞAR RECEP TUR 11½
8 8 BAYRAK CEMAL BERK TUR 3 12½
9 28 ÖZDEMİR GİZEM TUR 3 12½
10 14 DOĞUÇ EMRE TUR 3 12
11 16 GÖZEN ŞADİYE TUR 3 12
12 19 KÖNEN KEREM TUR 3 9
13 27 ÇOLAK SERCAN TUR 3 8
14 10 CAN MELİS TUR 11½
15 24 YAVAŞÇA GÜLSER GÖKÇE TUR 10
16 13 DEMİR UTKU CEVDET TUR 2 14½
17 9 BAYSAL BÜNYAMİN TUR 2 13
18 6 AYDENİZ İLAYDA TUR 2 11½
19 7 AYKAÇ SEZER TUR 2 10½
20 1 ACAR BİRCAN TUR 2 10
21 15 EROL TAYFUN TUR 2
22 20 SERİM DENİZ EGE TUR 2
23 17 GÜREL SİNAN TUR
24 12 DAYI BUSENUR TUR 1 11½
25 2 AKBAŞ BUĞRA TUR 1 9
26 23 UZUN SEVGİ TUR 1
27 18 KUŞDEMİR AYNUR TUR ½ 10½
28 21 TABUS SELÇUK BERKE TUR 0
Program Swiss-Manager © by DI.Heinz Herzog Gelistirilmis ve haklari mahfuzdur, 1230 Vienna Joh.Teufelg.39-47/7/9,
e-posta:h.herzog@swiss-manager.at,homepage http://swiss-manager.at, Kullanici:Turkish Chess Federation, 25.07.2012

Yorumlarınız

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.